• Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne

01.09.2019

18.00

Żona Dorota

02.09.2019

18.00

Córki Ewa, Anna i Wiktoria z rodzinami

03.09.2019

18.00

Sąsiedzi z IV klatki

04.09.2019

18.00

Komisja Wydziałowa Emerytów i rencistów NSZZ Solidarność

05.09.2019

18.00

Janina i Przemysław

06.09.2019

18.00

Justyna, Kamil i Mateusz

07.09.2019

18.00

Dorota z synami

08.09.2019

19.30

Zdzisia i Czesia

09.09.2019

18.00

Chrześniaczka Ula z Kubą

10.09.2019

18.00

Siostra Mirka z rodziną

11.09.2019

18.00

Siostra Halina z Tomkiem

12.09.2019

18.00

Pracownicy Przychodni Chorzeń, Chiron i Vita

13.09.2019

18.00

Chrześniaczka Maria z rodziną

14.09.2019

18.00

Justyna Wróbel , koleżanka córki Ani

15.09.2019

18.00

Mirosława  i Tadeusz Szeszyńscy z rodziną

16.09.2019

18.00

Koleżanki siostry Mirki

17.09.2019

18.00

Kolega Leszek Tomalak z rodziną

18.09.2019

18.00

Szwagier Paweł z żoną i chrześniak Marcin

19.09.2019

18.00

Komisja Zakładowa Solidarności Kopalni Konin

20.09.2019

18.00

Komisja Wydziałowa Odkrywki Jóźwin Solidarności Kopalni Konin

21.09.2019

18.00

Rodzina Korzarzewskich

22.09.2019

18.00

Kolega Mirosław z żoną

23.09.2019

18.00

Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Konin

24.09.2019

18.00

Poseł na sejm RP Jan Muśiński

25.09.2019

18.00

Solidarność Huta Aluminium Konin

26.09.2019

18.00

Małgorzata Buszko z rodziną

27.09.2019

18.00

Szwagierka Mirka z rodziną

28.09.2019

18.00

Kuzyn Kaziu Jakubowski z rodziną

29.09.2019

19.30

Rodzina Papisów

30.09.2019

18.00

Kolega Antoni Tyczko

01.10.2019

18.00

Jurek Pindras z żoną

02.10.2019

18.00

Niezależny Smorządny Związek Zawodowy Solidarność pracowników Służby Zdrowia przy Wojewódzkim Szpitalu w Koninie

03.10.2019

18.00

Rodzina Jagodzińskich

04.10.2019

18.00

Elżbieta i Grzegorz Źiólkowscy

05.10.2019

18.00

Sąsiedzi z V klatki

06.10.2019

9.30

Koledzy z Pocztu Sztandarowego

07.10.2019

18.00

Rodzina Boksów

08.10.2019

18.00

Leszek Jakubowski z rodziną

09.10.2019

18.00

Marek Skrzypczak, członek Zarządu Kopalni Soli S.A Kłodawa

10.10.2019

18.00

Urszula i Roman Górańscy

11.10.2019

18.00

Maria Kotwas z rodziną

12.10.2019

18.00

Konstanty Witkowski z rodziną

13.10.2019

19.30

Rodzina Podlas

14.10.2019

18.00

Jerzy i Andrzej Miller wraz z dziećmi

15.10.2019

18.00

Harcerze i harcerki I Szczepu Polskiej Organizacji Harcerskiej

16.10.2019

18.00

Rodzina Zaleskich

17.10.2019

7.00

Salezjanie