• Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.10.2019

7.00

+ Jan SOBKOWIAK

8.00

+ Józef DURLAK

Syn Marek z żoną

8.00

+ Henryk PAWLACZYK

Sąsiadka Bożena Wróbel

8.00

+ Lucyna i Stanisław MACUGA

Córka Jadwiga z rodziną

9.30

+ Leszek MILLER

Rodzina Boksów

9.30

+ Andrzej SIBILSKI

Żona

11.00

+ Jan i Janina WIŚNIEWSCY

11.00

+ Józef DROP ( 10 r. ś), Leszek DROP ( 8 r. ś)

12.30

ODPUST i 25 LECIE PARAFII

17.30

Różaniec

18.00

+ Zdzisław, Antoni, Stanisława (f) CYGAN

18.00

+ Włodzimierz DRZEWIECKI

19.30

+ Dionizy ŁEPECKI

Rodzina Pińkowskich

PONIEDZIAŁEK – 7.10.2019

7.00

+ Wojciech ŁUCZAK

Brat Piotr z rodziną

17.30

Różaniec

16.30 -  Różaniec dla dzieci; 21.00 Apel

18.00

+ Henryk PAWLACZYK

Maria Mielcarek i rodzina Nowaczyków

18.00

+ Leszek MILLER

Koledzy z Pocztu Sztandarowego

18.00

+ Andrzej SIBILSKI

Syn Paweł z żoną

18.00

+ Józef DURLAK

Syn Krzysztof z żoną

18.00

+ Władysław STELMACZONEK ( r. ś)

WTOREK – 8.10.2019      

7.00

+ Maria SLIPEK

Kuzyn Andrzej z rodziną

17.30

Różaniec

16.30 -  Różaniec dla dzieci; 21.00 Apel

18.00

+ Henryk PAWLACZYK

Rodziny Garbaciaków i Tomaszewskich z rodzinami

18.00

+ Leszek MILLER

Leszek Jakubowski z rodziną

18.00

+ Halina i Józef PACZESNI

Córka z rodziną

18.00

+ Andrzej SIBILSKI

Wnuczki: Ada i Iga

18.00

+ Józef DURLAK

Wnuczka Patrycja z mężem i synem

ŚRODA – 9.10.2019     

7.00

+ Ireneusz KURAL

Rodzina Łuczaków

17.30

Różaniec

16.30 -  Różaniec dla dzieci; 21.00 Apel

18.00

+ Andrzej SIBILSKI

Szwagierka Arletta

18.00

+ Henryk PAWLACZYK

Dzieci Heleny i Józefa Simińskich

18.00

+ Leszek MILLER

Marek Skrzypczak, członek Zarządu Kopalni Soli SA Kłodawa

18.00

+ Józef DURLAK

Wnuki: Mateusz, Piotr, Nikola, Weronika i Patrycja oraz prawnuki Oliwier i Kacper

 CZWARTEK – 10.10.2019

7.00

+ Jan i Halina ŚLUGAJ

17.00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec; 16.30 -  Różaniec dla dzieci; 21.00 Apel

18.00

+ Andrzej SIBILSKI

Czrniejewska z rodziną

18.00

+ Henryk PAWLACZYK

Chrześniak Adam z żoną Dorotą i dziećmi

18.00

+ Leszek MILLER

Urszula i Roman Górańscy

18.00

+ Józef DURLAK

Brat Stanisław z rodziną

18.00

+ Stanisława (f) MIJAS

Koleżanki córki Marioli

 PIĄTEK  – 11.10.2019

7.00

+ Henryk KOZŁOWICZ

Żona i dzieci

17.30

Różaniec

16.30 -  Różaniec dla dzieci; 21.00 Apel

18.00

+ Leszek MILLER

Maria Kotwas z rodziną

18.00

+ Henryk PAWLACZYK

Sąsiad Pałasz

18.00

+ Andrzej SIBILSKI

Przyjaciółka Mirosława z rodziną

18.00

+ Józef DURLAK

Jadzia i Mirek Puszkiewicz z dziećmi i wnukami

18.00

+ Irena STRAICH

Krystyna Olejnik z rodziną

 SOBOTA– 12.10.2019

7.00

+ Józef DURLAK

Agnieszka Iwańska z dziećmi

16.00

Ślub

17.30

Różaniec; 21.00 Apel

18.00

+ Stanisława (f) i Czesław SOBOLEWSCY

18.00

+ Leszek MILLER

Konstanty Witkowksi z rodziną

18.00

+ Andrzej SIBILSKI

Zofia Mielcarek z Koła

18.00

+ Irena i Roman WITULSCY i zm. z rodziny WITULSKICH i MATELAKÓW

18.00

+ Henryk PAWLACZYK

Sąsiedzi Anteccy i Woźniak

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10.2019

7.00

+ Henryk WAWRZYNIAK

Bożena i Tadeusz Palpuchowscy z rodziną

8.00

+ Józef DURLAK

Wnuk Piotr z rodziną

8.00

+ Henryk PAWLACZYK

Sąsiedzi Kubiccy

9.30

+ Marlena, Marianna i Władysław KNAPCZYK

9.30

+ Andrzej SIBILSKI

Sąsiedzi z klatki

11.00

+ Marian, Regina, Józef DERDA i zmarli z rodziny KRAWCZYK

11.00

+ Aleksandra (f) DRYJER

Anna i Jacek Cieplińscy

12.30

Za parafian

17.30

Różaniec; 21.00 Apel

18.00

+ Janina i Henryk NOWACZYK z rodzicami

18.00

+ Franciszek MIASTKOWSKI

Żona i córki

19.30

+ Leszek MILLER

Rodzina Podlas