• Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne
  • Zdjęcie główne

VI NIEDZIELA ZWYKŁA –  11.02.2018 

 

7.00

+ Wincenty ŁESKA ( 18 r. ś), Lucyna, Janina i Ryszard ŁESKA, Halina ŁESKA

 

8.00

+ Jolanta MARCISZAK

Teresa i Darek z Norbertem

 

9.30

+ Karolina SOKÓŁ

 

11.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 50 urodzin Jolanty KRAKOWSKIEJ i 23 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego Jolanty i Piotra z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

11.00

+ Bronisław, Józef, Maria POŚPIECH, Jan i Genowefa MATUSIAK

 

12.30

+ Wiesław SZWEDA (24 r. ś)

Żona i synowie

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Janina CIESZKOWSKA

Wiesława Furmankiewicz i sąsiedzi Kaczmarkowie

 

19.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Chrześniak Damian z Asią

 

PONIEDZIAŁEK – 12.02.2018   

 

7.00

O zdrowie Boże błogosławieństwo dla córki Anny

Tata

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Regina i Józef KORDYLEWSCY

Rodzina

 

18.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Rodzina Sosnowskich, Brudzińskich, Wojciechowskich z Piotrkowa

 

WTOREK – 13.02.2018   

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Seniorzy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

 

7.00

O zdrowie dla Longina

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Józef BORKIEWICZ ( 40 r. ś)

Żona z córkami

 

18.00

+ Michał KOŁATA

Kuzyni: Danuta, Jadwiga i Zbigniew z rodzinami

 

ŚRODA POPIELCOWA – 14.02.2018  

 

7.00

+ Waleria (f)  i Marianna

Wnuczek

 

9.00

+ Józef WARZYCH ( 4 r. ś)

 

16.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Ola Jakubowska z rodziną

 

17.45

Koronka

 

18.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 50 urodzin Radomira z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

18.00

+ Arkadiusz ( 5 r. ś), Jadwiga SZCZAP

Ojciec i mąż

 

 CZWARTEK – 15.02.2018

 

7.00

+ Aneta DRABIŃSKA

Jerzy i Halina Drabina

 

17.00

Wystawienie i koronka

 

18.00

+ Krystyna CZAPSKA

Rodzina Grzechockich z Konina i Sławoszewa

 

18.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Ela i Gabriel Cieślak

 

PIĄTEK – 16.02.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Zakład pogrzebowy Dyderscy

 

7.00

+ Janina KMIEĆ ( r. ś)

Córka z rodziną

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Józefa ( f) PAWLACZYK ( 1 r. ś)

Córki: Maria i Irena, syn Grzegorz

 

 SOBOTA – 17.02.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Sąsiedzi z ul. Bojerowej

 

7.00

+ Janusz METRYKA ( 4 r. ś), Joanna METRYKA

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Henryk SZABLA ( z racji pogrzebu)

Siostra Renata z mężem i rodz. Biakajczuk

 

18.00

+ Elżbieta GROBELNA

Teresa i Marek Chorzewscy

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –  18.02.2018 

 

7.00

+ Janina MAZUR

Anna Woźniak z rodziną

 

8.00

+ Elżbieta GROBELNA

Rodzina Wróblewskich

 

9.30

+ Mieczysław JAKUBOWICZ, Natalia

Córki z rodzinami

 

11.00

+ Jadwiga KOSMALSKA ( 5 r. ś)

Mąż, syn z rodziną, córka z rodziną

 

12.30

Za parafian

 

12.30

+ Joanna i Józef NOWACZYKOWIE z rodzicami

 

17.15

Gorzkie Żale

 

18.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Karoliny SZUBIŃSKIEJ z prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże przez przyczynę NMPWW

Rodzina

 

19.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Przyjaciele córki Beaty

 

                       

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –  18.02.2018 

 

7.00

+ Janina MAZUR

Anna Woźniak z rodziną

 

8.00

+ Elżbieta GROBELNA

Rodzina Wróblewskich

 

9.30

+ Mieczysław JAKUBOWICZ, Natalia

Córki z rodzinami

 

11.00

+ Jadwiga KOSMALSKA ( 5 r. ś)

Mąż, syn z rodziną, córka z rodziną

 

12.30

Za parafian

 

12.30

+ Joanna i Józef NOWACZYKOWIE z rodzicami

 

17.15

Gorzkie Żale

 

18.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Karoliny SZUBIŃSKIEJ z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże przez przyczynę NMPWW

Rodzina

 

19.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Przyjaciele córki Beaty

 

PONIEDZIAŁEK – 19.02.2018   

 

7.00

+ Helena SKORASZEWSKA

Syn

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Sąsiedzi z ul. Kard. Wyszyńskiego 48 klatka 5

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Zbysław WIECZOREK ( 2 r. ś)

Żona z rodziną

 

18.00

+ Elżbieta GROBELNA

Syn Michał z rodziną

 

WTOREK – 20.02.2018   

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Przybylscy z córką Agnieszką i synem Bogusławem

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Elżbieta GROBELNA

Córka Urszula z rodziną

 

18.00

+ Józef PĘDZIWIATR ( 1 r. ś)

Syn Mirosław z rodziną

 

ŚRODA – 21.02.2018  

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Mariola i Grzegorz Matelak

 

17.45

Koronka

 

18.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 93 urodzin Zygmunta z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

18.00

+ Elżbieta GROBELNA

Wrzaskowscy z rodziną

 

 CZWARTEK – 22.02.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Brat Jerzy z żoną i córką

 

17.00

Wystawienie i koronka

 

18.00

+ Elżbieta GROBELNA

Społeczność Zespołu Szkół Górniczo - Energetycznych

 

18.00

+ Zdzisław GRZELKA ( 3 r. ś)

Żona z dziećmi i wnukami

 

18.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Córka Grażyna z mężem i synem

 

PIĄTEK – 23.02.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Rodzina Rybackich

 

7.30

Droga krzyżowa

 

16.30

Droga krzyżowa

 

17.30

Droga krzyżowa

 

18.00

+ Irena i Roman WITULSCY i zm. z rodziny WITULSKICH i MATELAKÓW

 

18.00

+ Józef WIATROWSKI

Syn Józef z rodziną

 

18.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Córka Elżbieta

 

19.30

Droga krzyżowa

 

 SOBOTA – 24.02.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Rodzina Tomaszewskich

 

17.45

Koronka

 

18.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego Haliny i Stanisława z prośbą o zdrowie i bł. Boże

Dzieci z rodzinami

 

18.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Córka Mariola

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –  25.02.2018 

 

7.00

+ Irena JANIAK ( 1 r. ś)

Córka i zięć z rodziną

 

8.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 1)

 

9.30

+ Jan BRYL

Żona z rodziną

 

11.00

+ Stanisława (f), Ireneusz WIKTOR, Mariusz WIKTOR oraz zm. z rodziny WIKTOR i CIEŚLAKÓW

Córka z rodziną

 

12.30

Za parafian

 

12.30

+ Krystyna CHOJNACKA

Syn Zenon z żoną i synem

 

17.15

Gorzkie Żale

 

18.00

+ Jan ( 1 r. ś) i Adela CIEŚLAK

Córka Maria z rodziną

 

19.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Rodzina Piątkowskich

 

                           

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –  25.02.2018 

 

7.00

+ Irena JANIAK ( 1 r. ś)

Córka i zięć z rodziną

 

8.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 1)

 

9.30

+ Jan BRYL

Żona z rodziną

 

11.00

+ Stanisława (f), Ireneusz WIKTOR, Mariusz WIKTOR oraz zm. z rodziny WIKTOR i CIEŚLAKÓW

Córka z rodziną

 

12.30

Za parafian

 

12.30

+ Krystyna CHOJNACKA

Syn Zenon z żoną i synem

 

17.15

Gorzkie Żale

 

18.00

+ Jan ( 1 r. ś) i Adela CIEŚLAK

Córka Maria z rodziną

 

19.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Rodzina Piątkowskich

 

PONIEDZIAŁEK – 26.02.2018   

 

7.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Syn Andrzej z żoną

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Jolanta ŚMIGIELSKA

Brat

 

18.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 2)

 

18.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Kamil i Agnieszka Ożgo

 

18.00

+ Renata WRÓBLEWSKA

Mąż Jarosław

 

18.00

+ Józef NOWAK

Wnuk Damian

 

WTOREK – 27.02.2018   

 

7.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Syn Zygmunt z żoną

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 3)

 

18.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Danuta Olejnik

 

18.00

+ Renata WRÓBLEWSKA

Syn Oskar z rodziną

 

18.00

+ Jerzy SULWIŃSKI ( 4 r. ś)

Żona

 

ŚRODA – 28.02.2018  

 

7.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Wnuk Paweł z żoną i synami

 

17.45

Koronka

 

18.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 4)

 

18.00

+ Renata WRÓBLEWSKA

Rodzice

 

18.00

+ Andrzej SOCHA ( 3 r. ś)

Żona z córką

 

18.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Medycznych w Koninie

 

I CZWARTEK MIESIĄCA – 1.03.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Sąsiedzi Ligoccy

 

17.00

Wystawienie i koronka

 

18.00

W intencji ministrantów i ich rodziców

 

18.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 5)

 

18.00

+ Sabina ZIARNECKA

Syn Henryk z rodziną

 

18.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Wnuczka Magda z mężem i dziećmi

 

18.00

+ Renata WRÓBLEWSKA

Brat z siostrą

 

I PIĄTEK MIESIĄCA – 2.03.2018

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Bożena i Mirosław Spławscy

 

7.00

+ Helena PRZYBYLSKA (im.), mąż Tadeusz i jego rodzice: Anna i Antoni

Córka i wnuczka Halina

 

7.30

Droga krzyżowa

 

16.30

+ Renata WRÓBLEWSKA

Rodzina Parusów z Rzgowa

 

17.30

Droga krzyżowa

 

18.00

Wynagradzająca Najświętszemu Serca Pana Jezusa

 

16.30

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 6)

 

18.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Wnuczka Karolina z mężem i dziećmi

 

18.00

+ Helena i Michał JUREK

Wnuki

 

19.30

Droga krzyżowa

 

 

I  SOBOTA MIESIĄCA – 3.03.2018

 

7.00

Dziękczynno – błagalna z okazji 60 urodzin Kazimierza DOBERSZTYN z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

7.00

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 7)

 

7.00

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Najbliżsi sąsiedzi

 

17.30

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

 

18.00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

 

18.00

O błogosławieństwo Boże i nieustająca opiekę Matki Bożej na rok 2018 dla Olgierda, Barbary i Jerzego NOWAKÓW

 

18.00

+ Krystyna CHOJNACKA

Wnuk Szymon z żoną i dziećmi

 

18.00

+ Renata WRÓBLEWSKA

Przyjaciółka Basia z rodziną

 

18.00

+ Janusz BORKOWSKI ( 6 r. ś)

Żona z dziećmi

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –  4.03.2018 

 

7.00

+ Renata WRÓBLEWSKA

Rodzina Bartczaków z Świątnik

 

8.00

+ Henryk SOLARZ ( 15 r. ś)

Synowie z rodzinami

 

8.00

+ dziadkowie SPALIŃSCY i MICHELOWIE, oraz Józefa (f) TYTKO

Rodzina

 

9.30

+ Janina i Zygmunt JAROSZEWSCY

 

9.30

+ Tadeusz PILARSKI

Rodzina Kotwas i Piaskowscy z Konina

 

11.00

+ Sabina BĄK – PIGUŁA, Małgorzata BĄK

 

11.00

+ Kazimierz GOŚCINIAK (im.)

Dzieci

 

12.30

Za parafian

 

12.30

+ Czesława (f) DOMINIAK  ( gr. 8)

 

12.30

+ Krystyna CHOJNACKA

Wnuk Hubert

 

17.15

Gorzkie Żale

 

18.00

+ Roman WIĘCKOWSKI

 

19.30

+ Antoni ŁASKARZEWSKI

Szymon