• Zdjęcie główne
 • Zdjęcie główne
 • Zdjęcie główne
 • Zdjęcie główne
 • Zdjęcie główne
 • Zdjęcie główne

XXIV Niedziela Zwykła  -  16.09.2018 r.

 

 1. Dziś przypada 24. niedziela w ciągu roku, która jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką.
 2. W poniedziałek rozpocznie się wizytacja ks. Inspektora Romana Jachimowicza. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, Radę Parafialną, wszystkie grupy działające przy parafii oraz parafian, aby wspólnie modlić się o błogosławieństwo Boże dla naszego Działa Salezjańskiego w Koninie.
 3. W środę o godz. 18. 45 Mszą świętą w kościele rozpoczną się spotkania modlitewne, które prowadzi grupa Odnowy Życia Chrześcijańskiego „Słowo Życia”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach dla nas ważnych, jak również naszej parafii. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 4. W każda sobotę o godz. 10.30 w naszym oratorium odbywają się zbiórki zuchowe Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Zapraszamy  dziewczynki w wieku od 6 do 10 lat. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 5. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w kościele.
 6. Prezydent Miasta Konina zaprasza w dniu 22 września od godz. 14.00 na akcję profilaktyczną „ Zdrowie to podstawa” do SP nr 6 przy ul. Kolejowej. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 7. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy, najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych przez przyczynę NMPWW.

W minionym tygodniu odeszły do wieczności:

+ Halina Ślugaj, lat 77, zam. ul. Spółdzielców

+ Hanna Lisiecka, lat 80, zam. ul. Wioślarska ( pogrzeb we wtorek o godz. 11.00)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie